Пн - Пт: 9:00 - 18:00
Сб-Нд: зачинено
+38 (057) 750-89-90
+38 (099) 714-27-95
pharm@entc.com.ua
ISSN 2519-4844 (print)
ISSN 2519-4852 (online)

Життя статті після публікації тільки починається. Щоб Ваше дослідження побачили та воно принесло користь суспільству, а Ви отримали наукові дивіденди, пропонуємо відео-рекомендації від нашого видавництва ПП «ТЕХНОЛОГІЧНИЙ ЦЕНТР».

1

Як зв'язати Scopus ID з ORCID ID

Дане відео допоможе Вам додати ORCID ID у профіль Scopus, а також Scopus ID у профіль ORCID, підтягнути статті з профілю Scopus у профіль ORCID. ORCID використовується в багатьох базах і системах, у багатьох звітностях про наукову діяльність вчених. Зв'язування Scopus ID та ORCID ID є важливим фактором для широкої представленості вченого в інформаційному середовищі.
2

Як зареєструватися на ResearchGate та додати своє дослідження

Дане відео присвячено одній з найбільш поширених соціальних мереж для міжнародного співробітництва вчених з різних наукових областей – ResearchGate. Завдяки ResearchGate вчені можуть обмінюватися повними текстами наукових публікацій, а також брати участь в професійних дискусіях.
3

ЯК ЗАВАНТАЖИТИ СВОЄ ДОСЛІДЖЕННЯ НА SSRN

Дане відео присвячено відомій онлайн-спільноті препринтів з відкритим доступом SSRN, що представляє дисципліни по всьому спектру досліджень. SSRN забезпечить оперативне поширення результатів Ваших досліджень, а також максимізує їх використання та виявлення, що, відповідно, поліпшить їх скачування та цитування.
4

Як зареєструватися на Zenodo та додати своє дослідження

Дане відео присвячено широко відомому в Європі універсальному за науковими напрямами репозиторію Zenodo, основна мета якого полягає в дотриманні принципів «відкритої науки». Тому тут можна вивантажити не тільки публікації, а й їх вихідні дані, а також ємкі розрахунки. Завдяки використанню Zenodo Ви можете не переживати за звітність по грантам ЄС.
5

Як зареєструватися на Academia edu та додати своє дослідження

Дане відео присвячено соціальній мережі для дослідників Academia.edu, яка дає можливість ділитися своїми науковими статтями, відстежувати їх цитованість, знаходити однодумців для спільних досліджень, а також стежити за новими публікаціями своїх колег.
6

Як зареєструватися в ORCID та редагувати свій профіль

В даному відео Ви дізнаєтесь не тільки про те, як зареєструватися на ORCID, але і також, як додати свої наукові праці до профілю ORCID. В ORCID можна додати всі варіанти написання Вашого імені, коротку біографію Вашої наукової діяльності, тощо. Не дарма ж ORCID  називають "візитівкою вченого" і багато відомих світових наукових ресурсів інтегруються з ним (Web of Science, Scopus та ін.).

7

ЯК ДОДАТИ СТАТТІ ДО ПРОФІЛЮ НА GOOGLE SCHOLAR

В даному відео Ви зможете дізнатися, як автоматично або за допомогою ручного завантаження додати статтю в свій профіль на Google Scholar. Google Scholar – це безкоштовна пошукова система за науковими публікаціями всіх форматів і дисциплін.
8

ЯК ЗАВАНТАЖИТИ СВОЄ ДОСЛІДЖЕННЯ НА FIGSHARE

В даному відео Ви ознайомитеся з покрокової відео інструкцією, як зареєструватися на Figshare та додати своє дослідження. Figshare – це науковий онлайн-репозиторій, де користувачі можуть зробити доступними результати своїх досліджень. В результаті дослідники можуть зберігати та обмінюватися результатами своїх досліджень, включаючи рисунки, набори даних, зображення та відео.
Image

вул. Шатилова дача, 4, оф. 702 (8 пов.),
м. Харків, Україна, 61165

+38 (057) 750-89-90
+38 (099) 714-27-95
+38 (093) 973-05-48
+38 (096) 645-23-68 

pharm@entc.com.ua
Image
Image
Image