Пн - Пт: 9:00 - 18:00
Сб-Нд: зачинено
+38 (057) 750-89-90
+38 (099) 714-27-95
pharm@entc.com.ua
ISSN 2519-4844 (print)
ISSN 2519-4852 (online)
Image

НАША ІСТОРІЯ

Журнал «ScienceRise: Pharmaceutical Science» почав видаватися з червня 2016 року.
З 2016 року журнал був включений до переліку наукових фахових видань України, в яких можуть публікуватися результати дисертаційних досліджень.
На даний момент журнал вже включений в Scopus, CAS Source Index (CASSI), DOAJ, WordCat, Index Copernicus Journals Master List та інші ресурси.
У 2019 журнал був включений в «Перелік наукових фахових видань України» (категорія «Б») за спеціальністю 226 – Фармація, промислова фармація (наказ МОН України № 612 від 07.05.2019).
У 2021 журнал був включений в «Перелік наукових фахових видань України» (категорія «А») (наказ МОН України № 420 від 19.04.2021) зі спеціальності 226 - Фармація, промислова фармація
У 2021 журнал включений в EBSCOhost та ін., індексація журнала постійно поновлюється новими базами даних. Також з 2021 року видавець журналу став членом комітету з етики наукових публікацій (СOPE).
Ми пишаємося нашими авторами! Ми працюємо заради вас!


МЕТА ЖУРНАЛУ

Головна місія журналу – розповсюдження результатів наукових досліджень, спрямованих на забезпечення якості фармацевтичної допомоги населенню шляхом спрямованого пошуку та сучасної фармацевтичної розробки інноваційних лікарських засобів, створення сучасних систем управління якістю на фармацевтичних підприємствах галузі.
У журналі «ScienceRise: Pharmaceutical Science» розміщуються дослідження, що сплановані і виконані з урахуванням концепції Quality by design з широким застосуванням обчислювальних методів.
Інновації фармацевтичної науки – для практичного використання.
Журнал призначений для науковців, провізорів, лікарів, освітян, організаторів системи охорони здоров’я.

Типи статей, що публікуються:

експериментальні статті: наукові роботи повинні містити глибокі та якісні інноваційні дослідження.

оглядові статті: наукові роботи повинні містити критичний огляд та ретроспективний аналіз вітчизняної та іноземної літератури.

короткі повідомлення: наукові роботи містять результати досліджень без детального опису експерименту
(Детальніше...)

ПОЛІТИКА ВІДКРИТОГО ДОСТУПУ

Журнал «ScienceRise: Pharmaceutical Science» практикує політику негайного відкритого доступу до опублікованого змісту, підтримуючи принципи вільного поширення наукової інформації та глобального обміну знаннями задля загального суспільного прогресу.

0

ВЧЕНИХ, ЯКІ ОПУБЛІКУВАЛИСЯ В ЖУРНАЛІ

0

СТАТЕЙ ЗА ЧАС ІСНУВАННЯ ЖУРНАЛУ

0

БАЗ, СИСТЕМ І РЕПОЗИТОРІЙ, В ЯКИХ ІНДЕКСУЄТЬСЯ ЖУРНАЛ

0

БІБЛІОТЕК, В ЯКІ ВХОДИТЬ ЖУРНАЛ

0

ПЕРЕГЛЯДІВ АРХІВУ 2022

0

ВІДСОТОК ВІДМОВ

0
дні

СЕРЕДНІЙ ЧАС ПУБЛІКАЦІЇ

0
країн

ГЕОГРАФІЯ ПОДАНЬ

Інновації фармацевтичної науки -
для практичного використання!


Рецензування

Редакція журналу «ScienceRise: Pharmaceutical Science» практикує подвійне сліпе рецензування.

Цей процес передбачає наступне:

– Всі рукописи спочатку розглядаються редакторами, на предмет оцінки їх відповідності тематиці і вимогам журналу.

– Після рішення редакторів представлені рукописи направляються як мінімум двом зовнішнім експертам, працюючим у відповідній області. Рукопис проходить подвійне сліпе рецензування: ні автори, ні рецензенти не знають один одного.

– Коментарі рецензентів передаються авторам разом з можливою рекомендацією до перегляду рукопису. Редактор повідомляє авторам, чи прийнято рукопис таким, що не вимагає перегляду, або авторам надається можливість переробити рукопис і представити його знову, або ж рукопис відхиляється.
(Детальніше...)


Авторські права

Наше видання використовує положення про авторські права CREATIVE COMMONS для журналів відкритого доступу.

Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:

– Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.

– Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.


Конфіденційність

Редакція журналу «ScienceRise: Pharmaceutical Science» дуже пильно слідкує за збереженням конфіденційності всієї інформації, яка поступає до редакції і не є ще опублікованою.

Основні засади, якими керується наша редакція:
– Всі рецензенти підтверджують збереження конфіденційності інформації, з якою вони працюють, до опублікування статті.

– Якщо рецензенту потрібна допомога або консультація експертів з іншої предметної області, то рецензенти повідомляють таку інформацію до редакції та отримують дозвіл на консультацію.

– Інформація, яку автори подають до редакції, не передається третім особам.

– Вся особиста інформація (телефони та адреси), яку надають автори до редакції, використовується лише в редакції та не передається третім особам.


Архівування

Цей журнал використовує систему LOCKSS для розподіленого архівного зберігання опублікованого змісту в численних бібліотеках та інформаційних центрах. Бібліотеки - учасниці проекту LOCKSS гарантують довготермінове зберігання вичерпних архівів журналу та автоматичне відновлення пошкодженої інформації.
Детальніше...
Image

вул. Шатилова дача, 4, оф. 702 (8 пов.),
м. Харків, Україна, 61165

+38 (057) 750-89-90
+38 (099) 714-27-95
+38 (093) 973-05-48
+38 (096) 645-23-68 

pharm@entc.com.ua
Image
Image
Image